Al. KEN 47 lok. 165
02-797 Warszawa
tel./fax: (22) 412 08 00 Więcej

AD-BUD

Zarządzanie i administrowanie nieruchomościami w Warszawie

Zarządzanie i administrowanie nieruchomościami

Proponujemy Państwu usługi firmy AD-BUD Zarządzanie i administrowanie nieruchomościami, która poprzez swoich specjalistów zweryfikuje i uporządkuje sprawy związane z prawidłowym funkcjonowaniem nieruchomości. Zarządzanie i administrowanie nieruchomościami przejętymi od Deweloperów, Wspólnot i Spółdzielni mieszkaniowych jest naszą specjalnością od 1999 roku. Zespół który tworzymy składa się z licencjonowanych zarządców nieruchomości, licencjonowanej księgowości i pracowników administracyjnych, którzy dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu skutecznie dbają i rozwiązują problemy nieruchomości które obsługujemy.

Stale rosnące koszty utrzymania i zarządzanie nieruchomościami wymuszają na Wspólnotach i Spółdzielniach mieszkaniowych potrzebę poszukiwania nowych rozwiązań.
Obniżenie kosztów funkcjonowania nieruchomości jest możliwe poprzez podjęcie odpowiednich działań i inwestycji. W niedługim czasie mogą one spowodować obniżenie kosztów i zysk Właściciela generowany przez części wspólne nieruchomości.
Przejmujemy nieruchomości w zarządzanie bez dodatkowych opłat i kosztów.

W nieruchomościach które obsługujemy nasze usługi realizujemy poprzez przydzielone na stałe do obsługi konkretnej nieruchomości kompetentne osoby posiadające stosowne uprawnienia i licencje oraz odpowiednie wsparcie prawne i techniczne.

Współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami na rynku nieruchomości, a poprzez ilość obsługiwanych przez nas nieruchomości zapewniamy naszym Klientom konkurencyjne ceny i wymierne korzyści finansowe przy zachowaniu wysokiego standardu usług.
Jesteśmy w pełni dyspozycyjni i dostosowani do Państwa potrzeb i oczekiwań. Wszystkie działania Zarządców i księgowości są prowadzone w oparciu o wewnętrzne procedury i harmonogramy przy akceptacji Zarządu lub Rady Wspólnoty.

Czytaj dalej: Księgowość Wspólnot i Spółdzielni Mieszkaniowych